Series
Ratings
48
JumongRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0