Movies
Ratings
472
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 4.0