Titles you rated
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Lovely ComplexRated ★ 2.5