Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 1.5- FamilyRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 1.5
GiantRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0