Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Bleu de ChanelRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
I'm Not There.Rated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Emma.Rated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Lost in LondonRated ★ 1.5