Titles you rated
Black MirrorRated ★ 5.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 3.0
The Great Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- To My Lonely SisterRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0- The First Night With the DukeRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- 가는정 오는정 이민정Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Dear HongrangRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Buried HeartsRated ★ 3.0- The True Love of MadamRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0