Series
Ratings
153
Demon SlayerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The New Prince of TennisRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5