Titles you rated
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0