Movies
Ratings
211
I, RobotRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0