Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5