Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 4.5
A Summer's TaleRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0