Series
Ratings
13
Drinking SoloRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5