Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.5