Movies
Ratings
61
DunkirkRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5