Titles you rated
SinisterRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MossRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 5.0