Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0