Titles you rated
L'ArgentRated ★ 2.5- Time of CinemaRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
ParthenopeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Army of ShadowsRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.0