Movies
Ratings
25
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5