Series
Ratings
59- DexterRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0