Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0