Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5