Movies
Ratings
203
CocoRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0