Series
Ratings
100
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.5