Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
BambiRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0