Titles you rated
Miss MermaidRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0