Movies
Ratings
55
AquamanRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0