Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0