Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5