Series
Ratings
41
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
High KickRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5