Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Beyond the EdgeRated ★ 2.0
The PredatorRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0