Titles you rated
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0