Series
Ratings
75
You and Everything ElseRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5