Series
Ratings
150- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Swallow the SunRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0