Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0