Series
Ratings
132 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.5 Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
 Mercy for NoneRated ★ 0.5 Mercy for NoneRated ★ 0.5
 KarmaRated ★ 5.0 KarmaRated ★ 5.0
 The 8 ShowRated ★ 5.0 The 8 ShowRated ★ 5.0
 Parasyte: The GreyRated ★ 3.5 Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
 KingdomRated ★ 4.5 KingdomRated ★ 4.5
 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
 A Killer ParadoxRated ★ 5.0 A Killer ParadoxRated ★ 5.0
 The BequeathedRated ★ 4.0 The BequeathedRated ★ 4.0
 D.P. Season 2Rated ★ 4.0 D.P. Season 2Rated ★ 4.0
 Big Bet Season 2Rated ★ 5.0 Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
 Big Bet Season 1Rated ★ 5.0 Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
 RevenantRated ★ 3.5 RevenantRated ★ 3.5
 The Worst of EvilRated ★ 4.5 The Worst of EvilRated ★ 4.5
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
 Mask GirlRated ★ 4.0 Mask GirlRated ★ 4.0
 BloodhoundsRated ★ 3.5 BloodhoundsRated ★ 3.5