Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 0.5
RememberRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5