Movies
Ratings
148
Notting HillRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0