Series
Ratings
104
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5