Titles you rated
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 0.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
RememberRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0