Movies
Ratings
73
GravityRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
BraveRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0