Titles you rated
The Day AfterRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5