Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0