Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5