Movies
Ratings
22
Spirited AwayRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The InternRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5