Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
High FidelityRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0