Titles you rated
The Last EmpressRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 3.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
TripleRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5