Titles you rated
Shin's ProjectRated ★ 2.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Motel CaliforniaRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Korea No.1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 3.0