Series
Ratings
25- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0