Titles you rated
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 2.0
FearlessRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
PredatorRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Robin HoodRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0