Series
Ratings
54
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0